NR - krajské finále - 13. apríl
VÝSLEDKY KRAJ. FINÁLE
Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a gratulujeme k umiestneniam.
Súťažiaci na prvých miestach postupujú na celoslovenské finále. Obdržia e-pozvánku, na ktorú je potrebné reagovať podľa inštrukcií v nej uvedených. Oznam s termínom rozoslania bude uverejnený na ročníkovej stránke v časti "Priebeh".
- ROOM 1 - DRÁMA + CELÁ ŠJ
- 1. miesto: Charlotte's Web - ZŠ, Benkova 34, Nitra
I. AJ DRÁMA PT
I. AJ DRÁMA VT
- 2. miesto: Animal School - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky
II. AJ MONODRÁMA PT
- 1. miesto: The Little Match Girl - Górová Diana - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce
II. AJ DRÁMA PT
- 1. miesto: Bonding - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky
II. AJ DRÁMA VT
- 1. miesto: The Trial - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
- 2. miesto: Remake of Romeo and Juliett - ZŠ, Mostná 3, Nové Zámky
- 3. miesto: Not Belong to Society - ZŠ, Sľažany 122
III. AJ DRÁMA PT
- 1. miesto: The Raven - Gymnázium, Párovská, Nitra
- 2. miesto: For Annie - Gymnázium, ul. 17 novembra, Topoľčany
III. AJ DRÁMA VT +
- 1. miesto: Friends - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
III. ŠJ POÉZIA & PRÓZA PT
- 1. miesto: Rybanská Michaela - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
- 2. miesto: Cimerman Kristián - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
III. ŠJ DRÁMA VT
- 1. miesto: El cuaderno de la muerte - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
ROOM 2 - POÉZIA&PRÓZA AJ + RJ + NJ
I. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
- 1. miesto: Titková Nikola - ZŠ, Benkova 34, Nitra
- 2. miesto: Burcl Simon - ZŠ, Benkova 34, Nitra
- 3. miesto: Teplanová Vanda - ZŠ, Mostná 3, Nové Zámky
I. AJ POÉZIA & PRÓZA PT +
1. miesto:
- Bihári Dávid - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce
- Smith Adam Oliver - ZŠ, ul. G. Bethlena 41, Nové Zámky
II. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
- 1. miesto: Chmeliar Viktor - ZŠ, Zbehy 661
2. miesto:
- Kupec Stanislav - ZŠ, Zbehy 661
- Polakovičová Simona - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky
- 3. miesto: Vanyová Viktória - ZŠ, Hlavné nám. 14, Dvory nad Žitavou
III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
- 1. miesto: Kováčiková Lucia - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
2. miesto:
- Csámpai Michal - SPŠ strojnícka a elektr., F. Kráľa 20, Nitra
- Olšová Veronika - Gymnázium, ul. 17. novembra, Topoľčany
- 3. miesto: Gáliková Nicol - Gymnázium, Párovská, Nitra
III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT+
- 1. miesto: Gajdošík Viktor - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
- 2. miesto: Božgalová Paulína - Obchodná akadémia, Bernolákova 26, Zlaté Moravce
II. AJ POÉZIA & PRÓZA VT
- 1. miesto: Valovič Samuel - Gymnázium J. Kráľa, SNP 3, Zlaté Moravce
2. miesto:
- Fajna Lukáš - Gymnázium J. Kráľa, SNP 3, Zlaté Moravce
- Göbölösová Erika - Stredná odborná škola, Cintoínska 4, Nitra
III. AJ POÉZIA & PRÓZA VT +
- Varholíková Monika - Obchodná akadémia, Bernolákova 26, Zlaté Moravce
RJ
II. RJ POÉZIA & PRÓZA PT
- 1. miesto: Eliášová Dominika - ZŠ, Levická 903, Vráble
II. RJ POÉZIA & PRÓZA PT +
- 1. miesto: Golban Adelina - ZŠ, Levická 903, Vráble
II. RJ POÉZIA & PRÓZA VT +
- 1. miesto: Krizhanovskaya Ekaterina - ZŠ, Levická 903, Vráble
NJ
II. NJ POÉZIA & PRÓZA PT +
- 1. miesto: Barthová Paula - ZŠ, Školská 8, Mojmírovce
II. NJ POÉZIA & PRÓZA VT
- 1. miesto: Matkovics Adam - ZŠ, Mostná 3, Nové Zámky
III. NJ POÉZIA & PRÓZA PT
- 1. miesto: Solčánska Božena - Stredná zdravotnácka škola, Farská 23, Nitra
II. NJ MONODRÁMA PT
- 1. miesto: Kanyicka Adam - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce
KC Zobor, Svätourbanská 31, Nitra
ORIENTAČNÉ HARMONOGRAMY
ROOM 1: AJ DRÁMA + celá ŠJ (prízemie vpravo)
Registrácia súťažiaich: od 8:20
Otvorenie kola: v sále na prízemí vpravo o 9:00
Priebeh:
9:10 - 10:00
- I. AJ DRÁMA PT
- I. AJ DRÁMA VT
- I., AJ MONODRÁMA PT
BREAK: 10:00 - 10:10
POKRAČOVANIE: 10:10 - 11:40
- II. AJ DRÁMA PT
- II. AJ DRÁMA VT
BREAK: 11:40 - 11:50
POKRAČOVANIE: 11:50 - 12:50
- III. AJ DRÁMA PT
- III. AJ DRÁMA VT+
12:50 - 13: 25
- III. ŠJ P-P PT
- III. ŠJ DRÁMA VT
Výsledky: od cca 13:40
ROOM 2: AJ POETRY&PROSE + RJ + NJ
Registrácia súťažiaich: od 8:20
Otvorenie kola: v sále na prízemí vpravo o 9:00
Priebeh:
9:10 - 9:35
- I. AJ P-P PT
- I. AJ P-P PT+
9:35 - 9:55
- II. AJ P-P PT
10:05 - 10:45
- II. RJ P-P PT
- II. RJ P-P PT+
- II. RJ P-P VT+
- II. NJ P-P PT+
- II. NJ P-P VT+
- II. NJ MONODRÁMA PT
- III. NJ P-P PT
BREAK: 10:45 -10:55
10:55 - 11:55
- III. AJ P-P PT
- III. AJ P-P PT+
- III. AJ P-P VT+
- III. AJ P-P VT+
Výsledky: od cca 12:15