NR - krajské semifinále 1. marec

13.01.2018

    VÝSLEDKY SEMIFINÁLE 

    Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť.

    Nižšie uvedeným súťažiacim gratulujeme k postupu na krajské finále.

    Postupujúci súťažiaci obdržia e-pozvánku na krajské finále. Oznam s termínom ich rozoslania bude uverejnený na ročníkovej stránke v časti "Priebeh".

    Nepostupujúci súťažiaci obrdžia e-certifikát o účasti. Rovnako ako aj všetci pripravujúci pedagógovia. Oznam o ich rozoslaní bude uverejnený na ročníkovej stránke v časti "Priebeh".


    ROOM 1 - DRÁMA + CELÁ ŠJ

    I. AJ DRÁMA PT

    • Charlotte's Web - ZŠ, Benkova 34, Nitra

    I. AJ DRÁMA VT

    • Animal School - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky

    II. AJ MONODRÁMA PT

    • The Little Match Girl - Górová Diana - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce

    II. AJ DRÁMA PT

    • Bonding - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky

    II. AJ DRÁMA VT

    • The Trial - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
    • Not Belong to Society - ZŠ, Sľažany 122
    •  Remake of Romeo and Juliett - ZŠ, Mostná 3, Nové Zámky 

    III. AJ DRÁMA PT

    • For Annie - Gymnázium, ul. 17 novembra, Topoľčany 
    • The Raven - Gymnázium, Párovská, Nitra

    III. AJ DRÁMA VT +

    • Friends - Gymnázium, Golianova 68, Nitra

    III. ŠJ POÉZIA & PRÓZA PT

    • Cimerman Kristián - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
    • Rybanská Michaela - Gymnázium, Golianova 68, Nitra

    III. ŠJ DRÁMA VT

    • El cuaderno de la muerte - Gymnázium, Golianova 68, Nitra

    ROOM 2 - POÉZIA&PRÓZA AJ

    I. AJ POÉZIA & PRÓZA PT

  • Burcl Simon - ZŠ, Benkova 34, Nitra
  • Teplanová Vanda - ZŠ, Mostná 3, Nové Zámky
  • Titková Nikola - ZŠ, Benkova 34, Nitra

I. AJ POÉZIA & PRÓZA PT +

  • Bihári Dávid - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce
  • Smith Adam Oliver - ZŠ, ul. G. Bethlena 41, Nové Zámky

II. AJ POÉZIA & PRÓZA PT

  • Chmeliar Viktor - ZŠ, Zbehy 661
  • Kupec Stanislav - ZŠ, Zbehy 661
  • Polakovičová Simona - ZŠ, Hradná 22, Nové Zámky
  • Vanyová Viktória - ZŠ, Hlavné nám. 14, Dvory nad Žitavou

III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT 

  • Csámpai Michal - SPŠ strojnícka a elektrotechnická, F. Kráľa 20, Nitra
  • Gáliková Nicol - Gymnázium, Párovská, Nitra
  • Kováčiková Lucia - Gymnázium, Golianova 68, Nitra
  • Olšová Veronika - Gymnázium, ul. 17. novembra, Topoľčany

III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT+

  • Božgalová Paulína - Obchodná akadémia, Bernolákova 26, Zlaté Moravce
  • Gajdošík Viktor - Gymnázium, Golianova 68, Nitra

III. AJ POÉZIA & PRÓZA VT

  • Fajna Lukáš - Gymnázium J. Kráľa, SNP 3, Zlaté Moravce
  • Göbölösová Erika - Stredná odborná škola, Cintoínska 4, Nitra
  • Valovič Samuel - Gymnázium J. Kráľa, SNP 3, Zlaté Moravce

III. AJ POÉZIA & PRÓZA VT +

  • Mihaliková Laura - Obchodná akadémia, Bernolávkoa 26, Zlaté Moravce
  • Varholíková Monika - Obchodná akadémia, Bernolákova 26, Zlaté Moravce


ROOM 3 - CELÁ RJ + CELÁ NJ

II. RJ POÉZIA & PRÓZA PT

  • Eliášová Dominika - ZŠ, Levická 903, Vráble

II. RJ POÉZIA & PRÓZA PT +

  • Golban Adelina - ZŠ, Levická 903, Vráble

II. RJ POÉZIA & PRÓZA VT +

  • Krizhanovskaya Ekaterina - ZŠ, Levická 903, Vráble

II. NJ POÉZIA & PRÓZA PT

  • bez postupu

II. NJ POÉZIA & PRÓZA PT +

  • Barthová Paula - ZŠ, Školská 8, Mojmírovce

II. NJ POÉZIA & PRÓZA VT

  • Matkovics Adam - ZŠ, Mostná 3, Nové Zámky

III. NJ POÉZIA & PRÓZA PT

  • Solčánska Božena - Stredná zdravotnácka škola, Farská 23, Nitra

II. NJ MONODRÁMA PT

  • Kanyicka Adam - ZŠ, Pribinova 1, Zlaté Moravce

Krajské finále

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

Kultúrne centrum Zobor, Svätourbanská 31, Nitra - 1. marec 2018

Kontaktné t. č. v deň konania sa kola pre prípad, že by ste nevedeli nájsť miesto konania: 0940-361-798 Na čísle sa neposkytujú výsledky, chat a pod., tie budú vyhlásené na mieste konania a uverejnené na tejto stránke.

Poradie harmonogramov: 

ROOM 1: Dráma AJ + celá ŠJ; ROOM 2: P-P AJ; ROOM 3: celá RJ + celá NJ


ROOM 1 - DRÁMA AJ + CELÁ ŠJ

(sála, vpravo)

Registrácia: od 8:20 hod. a priebežne počas kola cca 25 min. pred začiatkom vašej súťažnej kategórie

Priebeh:

9:00 - 9:50

  • I. AJ DRÁMA PT
  • I. AJ DRÁMA VT

9:50 - 11:30

  • II. AJ MONODRÁMA PT
  • II. AJ DRÁMA PT
  • II. AJ DRÁMA VT

BREAK 11:30 - 11:40

11:40 - 12:40

  • III. AJ DRÁMA PT
  • III. AJ DRÁMA VT +

BREAK 12:40 - 12:50

12:50 - 13:20

  • III. ŠJ POÉZIA & PRÓZA PT
  • III. ŠJ DRÁMA VT

Výsledky: od cca 13:30 vyhlásené v sále


ROOM 2 - POÉZIA&PRÓZA AJ

(prízemie vľavo)

Registrácia: od 8:20 hod. a priebežne počas kola cca 25 min. pred začiatkom vašej súťažnej kategóŕie

Priebeh:

9:00 - 10:05

  • I. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
  • I. AJ POÉZIA & PRÓZA PT +

10:05 - 11:20

  • II. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
  • II. AJ POÉZIA & PRÓZA PT +

BREAK 11:20 - 11:40

11:40 - 12:50

  • III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT
  • III. AJ POÉZIA & PRÓZA PT +

BREAK 12:50 - 12:55

12:55 - 13:50

  • III. AJ POÉZIA & PRÓZA VT
  • III. AJ POÉZIA & PRÓZA VT +

Výsledky: od cca 14:00 vyhlásené v rovnakej miestnosti 


ROOM 3 - CELÁ RJ + CELÁ NJ

(poschodie)

Registrácia: od 8:20 hod. a priebežne počas kola cca 25 min. pred začiatkom vašej súťažnej kategórie

Priebeh:

9:00 - 9:15

  • II. RJ POÉZIA & PRÓZA PT
  • II. RJ POÉZIA & PRÓZA PT +
  • II. RJ POÉZIA & PRÓZA VT +

BREAK 9:15 - 9:20

9:20 - 10:05

  • II. NJ POÉZIA & PRÓZA PT
  • II. NJ POÉZIA & PRÓZA PT +
  • II. NJ POÉZIA & PRÓZA VT
  • III. NJ POÉZIA & PRÓZA PT

BREAK 10:05 - 10:10

10:10 - 10:40

  • II. NJ MONODRÁMA PT
  • III. NJ DRÁMA PT

Výsledky: od cca 10:50 vyhlásené v rovnakej miestnosti